حاصل زحمات منبر نشینان/ مدل های تبلیغاتی عربستان

هم وطنان عزیز و ارجمند سلام

مدتی بود که به دلیل مشغله های که داشتم نتوانستم مطالبی برای شما خوبان به نشر برسانم . اما در تمام این مدت من هم تحت تاثیره ومورد آزار امواج های منفی  و فریب دهنده ای قرار گرفته ام  که اکثریت آنها از دنیای شوم روحانیونی که تبلیغات سنگ و خاک عربستان را میکنند وبرای گمراه کردن مردم افغانستان از هیچ فریب و جنایتی دریغ نمی کنند سر چشمه میگیرد این جنایت کاران خود را به عنوان رهبروعالم دین به این جامعه ای مظوم افغانستان  تحمیل کرده اند و هر روز خون مردم را می مکند.

از چشمانم اشک جاری میشود وقتی میبینم  ومیشنوم این خداسازان غارتگر همچون قاضیان ذلفقار بدست و زندان بان های خون خوارمردم مظلوم مارا به حسارت گرفته اند ومادران و خواهران ما را در سلول های انفرادی به نام های حجاب و……..یکی پس از دیگری زجرکش میکنند.

هر روز روی چوکی نرم تری به نام منبر مینشینند واز خداوند یک آپدیت ترسناکتری میسازند ودر مغز سفید نوجوانان اینستال می کنند

حاصل این نیت پلید را که یک مشت یاقی فریب خورده هستند جهادی مینامند و به انها ماموریتی به نام جهاد میدهند که درواقع  گشتنه خواهر و مادرانشان  ومردم بیگناه همین سرزمین هست .

اگر رد پای هر کدام از این فاجعه های که در کشور و جامعه ما جریان دارد را بگیریم آخرش به همین ملاهای فسادپیشه میرسیم.

وبه این ترتیب همه ی ما خوش باوران را گروگان گرفته اند و با کشیدن یک خط قرمز به دوره هر کدام از ماها ما را به زولانه کشیده اند.

آیا خدا از موی سر بدش میاید?  یا با دیدنش تحریک جنسی میشود ­?­  فکر نمیکنید این امر بیشترشباهت  با افکارهای دیکتاتوری  آخوندی دارد?

یعنی آخوند ها از خودشان خدا ساخته اند ?            مردم را از کلمه ی خدا در واقع از خودشان میترسانند?

این سوالات را مثل میلیون ها سوال دیگرهمیشه  ذهن من از من میپرسد ولی جواب من همیشه این بوده

آزادانه فکر کن         آزادانه جستجو کن     و     آزادانگی  را پیدا کن

خوشبختانه ما میتوانیم امروزه  ازبرکت علم و تکنولوژی کشف شده توسط انسان به رمز ورازهای واقعی وهر آنچه که بخواهیم پی ببریم

تا اینکه  تصمیم گرفتم از این به بعد هر هفته  قسمتی از درد ها و رنج های خودم و این ملت داغ دیده را اینجا برای شما باز گو کنم.از این که وقتتان را میگیرم از شما پوزش میخوام اما خوشحال میشم که نظرات شما را هم با خودم داشته باشم.

هم وطن  فکر کن

این خدا سازان  تجاوزگر از هزاروپا نصد سال پیش با آزاد کردن تعدادی زندانی تلاش کرده اند که روی تجاوز به دختر یا دختران   9 ساله که یکی از جنایاتشان بود پرده بندازند و ماموریت هایشان را که  یکی از آن ها برده داری هست شروع کرده اند  امروزه میبینیم که تمام افراد یک  خانواده به نوعی برده یا نوکری همدیگررامیکنن واز حق و حقوق  شان محروم هستند.

هم وطن  فکر کن

این خود فروخته های عرب پرست  کمانی ساخته اند به نام اسلام  و تیری به نام جهاد ومیلیون ها محاسبه دیگر که در همه آن ها فقط وفقط از منافع خودشان پشتیبانی و پیروی میشود را ساخته اند وهمه این ها جزئیات راو با یک بک گراند ترسناک از خدا  مغز نوجوانان  اینستال کرده اند وبا آپدیت روزانه این برنامه منافع خودشان را سنجیده  اون هارا به هر سمتی که بخواهند یا بر علیه هر کسی که به میل شان  رفتار نکند میشورانند.  بله همان های که با نشستن پای منبر وگوش دادن به خرافات های آخندی امروز تبدیل به یک ارتش جهادیون یا بهتره بگم یاقیون شده اند  و هر کسی که به میل شان رفتار نکند از آخند صاحب یک صفت کفر دریافت میکند وبا یک اشاره توسط همین آرتش فریب خورده  یاقیون قربانی  منافع ملا میشود.

آنچه از این حادثه باقی میماند یک خانواده داغدار هست که اگر قربانی مرد باشد یک زن بیوه و تعدادی یتیم از او بجا میماند که  در ابتدا یتیم هارا با شعار کار ننگ نیست مجبور به گدائی و راهی کوچه و پس کوچه های پر از گرگ های درنده و ساخت آخند می کنند تا اینطور بتوانند انهارا از درس و تحصیلات آینده ی شان دور نگهدارند و همیشه انهارا در ارتش یاقیانه خودشان داشته باشند

 و اما بیوه زن بیچاره بعد از این که منت بسیار زیادی  سرش گذاشته اند با همان شعاریک کار نظافتی محترمانه گفته در یک ساعات خاصی و در خانه های همدیگربهش میدهند واورا یکی پس از دیگری به خانه های مخصوص همدیگه میفرستند تا اینطوری بتوانند هوس های خود را بجا کنند یا عمل های شهوت رانی خود را انجام دهنند

اما اگر قربانی یک زن باشد به طورمثال مثل بانو فرخنده   همین ملا های فساد پیشه از یک طرف در خلوت شان حسرت می خورند که چرا نتوانستند خلوتی به هم بزنند تا به آرزوی پلیده شان برسند وازطرف دیگر دربالای منبر شروع به خرافات بافی میکنند  مثل مجیب الرحمان  یا بهتره بگم فریب الرحمان که میگه   زن ها اکسریت دوزخی هستند و در روز قیامت زن ها تا سینه درداخل آتیش هستند بجای این که مرحمی روی زخم خانواده های فرخنده و فرخنده ها بگذارند کینه ونفرت بانوان را در دل این یاقیانی که پای منبر مینشینند شعله ورتر میکنند بعضی از همین یاقی ها بعد از این که به خانه میروند همان رسم یاقی گری و دیکتاتوری را بجا می آورند وزن وفرزند را کتکی میزنند .

 

اما اگر هرکدام از اعضای همین خانواده ای داغدار به هر دلایلی حقایقی را بیان کنند که در آن منافع منبر نشینان خود فروخته آسیب ببیند منبر نشینان این امر را توهین به خدا میدانند و پروسه ای جلاد و جلاد گری را دوباره از سرمی گیرند  این طوری هست که هشتاد درصد ازما  مردم مظلوم افغانستان امروزه داغدار و زخم خورده هستیم

این هست حاصل زحمات منبر نشینان  خود فروخته   یا مدل های تبلیغاتی عربستان

نویسنده ناصر سروری

ادامه دارد………..

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

فرمول ها ودستاورد های اسلام

از آنجایی که هیچ کس نمی داند خدا کی یا چی است و هیچ علمی ...